Genel 06 EKİM 2010 / 07:33

Fransa da fuarda

CeBIT Bilişim Eurasia fuarına Fransa bu yıl üçüncü kez bir ülke standıyla katılıyor.

CeBIT Bilişim Eurasia fuarına Fransa bu yıl üçüncü kez bir ülke standıyla katılıyor.


CeBIT Bilişim Eurasia fuarına Fransa bu yıl üçüncü kez bir ülke standıyla katılıyor. Fransa ülke standında yer alan telekomünikasyon ve bilişim sektörünün çok değişik dallarında uzmanlaşmış 5 Fransız şirketi, ürün ve çözümlerini Türk pazarına sunacaklar.

Bu şirketler fuara katılımın yanı sıra daha önceden hazırlanmış randevular sayesinde Türk meslektaşlarıyla ticaret, teknoloji ve Ar-Ge konularında işbirliği imkânları araştıracak. Fuara katılım ve ikili görüşmeler UBIFrance-Fransa Uluslararası İş Geliştirme Ajansı tarafından organize ediliyor.

CeBIT Bilişim Eurasia fuarındaki Fransa ülke standı 6-10 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar Merkezi Hall 2/Stand A23’te ziyaret etmek mümkün.

Fransa ülke standında C3EM, ID3 Semiconductors, Mecer, Orcanthus ve Voxpilot şirketleri bulunacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun