Genel 04 ARALIK 2009 / 12:35

Frank Lampard imzalı Gold iPod

Frank Lampard'ın Gold iPod'una sahip olmak için iyi bir sebep var.

Frank Lampard'ın Gold iPod'una sahip olmak için iyi bir sebep var.


Chelsea oyuncusu Frank Lampard, West Ham köklerinden beri uzun bir yol kat etti; İngiltere Premier League'inde en iyi orta saha oyuncularından biri olmanın yanı sıra dayanıklılığı açısından dünya futbolunda da yerini sağlamlaştırdı. Lampard iyi futbolculuğunu iyi kalbiyle birleştirdi ve 13-19 yaş arası kanserli gençlere yardım kuruluşuna destek amaçlı bir ürünü Apple ile birlikte piyasaya sürdü. Farnk Lampard, Gold iPod'a imzasını atarak hayırseverlik için kolları sıvadı.

Telefonlar, 8GB, 16GB ya da 32GB kapasitesinde seçeneklerle ve Frank Lampard'ın lazer işlemeli imzasının bulunduğu 24 ayar altınla süslemeli olarak geliyor.

Türkiye'de satılacak mı? Hiç sanmıyoruz. Muhakkak bir tane almam lazım diyorsanız, uluslararası e-ticaret sitelerini takibe geçin hemen...

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun