Genel 26 OCAK 2011 / 15:40

Foursquare kullanıcı sayısı 6 milyona ulaştı

Aralık ayında dünya çapında kullanıcı sayısı 5 milyona ulaşan Foursquare’in yeni yıl itibariyle kullanıcı sayısı 6 milyon oldu.Mart 2009’da kullanıma açılan site 6 milyona ulaşan kullanıcıya sahip olurken büyüme oranları ile de kıskandırıyor. 2009’da açılan site yaygın bir bilinirliğe sahip olmamasına rağmen bu tarihten itibaren yüzde 3 bin 400 oranında büyüdü.


Foursquare, arkadaşlarınızın nerede olduğunu, gittikleri yerler ile ilgili notlarını görebildiğiniz, sizin arkadaşlarınız ile nerede olduğunuzu, notlarınızı paylaşabildiğiniz bir uygulama.


Sadece kişiler değil kaféler, oteller ve restoranların da yararlandığı uygulamayı kullanan işletmelerin pek çoğu kendi mekanlarından giriş yapan ve orada olduğunu bildiren kullanıcılara indirim gibi çeşitli avantajlar da sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun