Genel 03 KASIM 2009 / 07:38

Fotolia Türkiye'ye geldi

Fotolia, Türkiye pazarına özel hizmetler sunan ilk yabancı multimedya ajansı oldu.

Fotolia, Türkiye pazarına özel hizmetler sunan ilk yabancı multimedya ajansı oldu.


Avrupa'nın mikro-stok multimedya içerik şirketi Fotolia, Türkiye pazarına özel hizmetler sunmaya başlıyor. Türk kullanıcılara özel Türkçe tasarlanan www. fotolia.com.tr, uygun fiyatlı, yüksek çözünürlüklü fotoğraf, çizim ve vektörel çizim dosyalarının yanı sıra HD videolar ile de Türkiye pazarında artan talebe cevap verecek. Kasım ayı itibariyle Türkiye pazarına giren Fotolia, şirketler, tasarımcılar, editörler ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların web sitesi tasarımı, broşür, tanıtım malzemesi için ya da basın, açık hava ve televizyon reklamlarında kullanacakları yüksek kaliteli görsel kaynakları sağlıyor.

2005 yılında New York'ta kurulan Fotolia, 12 bölgede 10 ayrı dildeki web sitesi ile tüm dünyaya yedi milyondan fazla görsel kaynak sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun