Genel 25 KASIM 2010 / 15:34

Fotoğraflarınıza uzak kalmayın

Android telefon sahipleri WD Photos uygulaması ile fotoğraf arşivlerine uzaktan erişebilecek.

Android telefon sahipleri WD Photos uygulaması ile fotoğraf arşivlerine uzaktan erişebilecek.


Western Digital, WD ev ağ sürücülerinde, Android telefon kullanıcılarının depoladıkları fotoğrafları internet bağlantısı olan yerlerde izlemelerine olanak sağlayan WD Photos Photo Viewer uygulamasını tanıttı.

WD Photos Uygulaması kullanıcılara, paylaşılan resim klasörlerindeki fotoğraflarını WD ağ sürücüsü üzerine kopyaladıktan sonra, evlerindeki ağlardan ya da internet erişimine sahip olan uyumlu cep telefonlarından fotoğraf arşivlerine ulaşabilme imkanı sağlıyor. Kullanıcılar uzaktan eriştikleri fotoğrafları sosyal ağlarda ve diğer programlarda paylaşabiliyor ya da önceden izlenmiş fotoğraflara çevrimdışı olarak erişebiliyor.

Uygulamanın WD ağ sürücülerinde 285 bine kadar fotoğrafa erişim sunduğu ifade ediliyor.

WD Photos Uygulaması, iPad, iPhone, iPhone4 ve iPod touch telefonlar ve Android Market üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Android OS-tabanlı akıllı telefonlarda kullanılacak uygulama, Motorola Droid, HTC DROID INCREDIBLE, Nexus One, HTC EVO 4G gibi modelleri de kapsıyor.

WD Photos Photo Viewer Uygulaması, Android OS 2.1 ve üst modelleri ile uyumlu olmakla beraber, WD'nin My Book Live, My Book World Edition ağ sürücüleri ve WD ShareSpace ağ depolama sistemleri ile de çalışabiliyor. Ancak uygulamayı kullanmak için WD’nin ücretsiz uzaktan erişim servisine kayıt olmak gerekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun