Genel 25 KASIM 2009 / 09:56

Fotoğrafçılara yüksek performans

SanDisk, istenen hareketi saniye kaçırmadan yakalamayı sağlayan yeni SanDisk Extreme ve SanDisk Extreme Pro CF kartlarını duyurdu.

SanDisk, istenen hareketi saniye kaçırmadan yakalamayı sağlayan yeni SanDisk Extreme ve SanDisk Extreme Pro CF kartlarını duyurdu.


Yüksek performansa sahip olan SanDisk Extreme Pro CF kartlar önceki versiyona göre iki kat daha fazla performans sunarak saniyede 90 MB'a varan bir hıza ulaşıyor. Bu hızıyla 60 saniyede yaklaşık 87 karelik sürekli çekime olanak sağlayan SanDisk Extreme Pro CF kartlar 20 adet RAW+JPEG fotoğrafı da 14 saniye kadar kısa bir sürede çekmeyi sağlıyor. Yalnızca çekim sırasında değil, görüntüleme ve fotoğraf aktarma sırasında da rekor hıza ulaşan SanDisk Extreme kartlar sayesinde, en çarpıcı görüntüleri en kısa sürede paylaşmak mümkün oluyor.

SanDisk Extreme ürün ailesinde gelenekselleşen güvenilirlik, sağlamlık ve profesyonel düzeyde servislere sahip olan SanDisk Extreme ve Extreme Pro FC kartlar DSLR ve üst uç fotoğraf makineleri için en iyi performansı sunacak şekilde tasarlandı. 60 MB/s'ye kadar sıralı okuma/yazma hızına sahip SanDisk Extreme CF kartlar 32 GB'ye kadar kapasite sunarken 90 MB/s hızına sahip SanDisk Extreme Pro CF kartlar 64 GB'ye kadar kapasite sunuyor. (-)25º C'den 85º C'ye kadar ısılara dayanabilen SanDisk Extreme ve SanDisk Extreme Pro CF kartlar içerdikleri UDMA 5-6, Çok Çekirdekli Mimari ve Gelişmiş Süper Paralel İşlem (Enhanced Super Parallel Processing - ESP) teknolojileriyle iki kat daha yüksek hıza ulaşıyorlar.

 

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun