Genel 15 OCAK 2009 / 11:35

Fotoğraf albümünüzü elektronik ortama aktarma zamanı

Xerox 7600 renkli fotoğraf tarayıcısı eski fotoğrafları ve renkli dokümanları elektronik ortama aktarmaya yardımcı oluyor.

Xerox 7600 renkli fotoğraf tarayıcısı eski fotoğrafları ve renkli dokümanları elektronik ortama aktarmaya yardımcı oluyor.

Flatbed, yani yatay tasarıma sahip Xerox 7600, 1200 x 2400 dpi optik çözünürlüğünde, 48-bit derinliğinde, kartvizitten A4 ebat kağıtlara kadar yüksek kalitede tarama yapabiliyor. İnce yapıdaki tarayıcı 1,50 kg ağırlığı ve 3,8 cm inceliği ile kolayca taşınabiliyor.


Xerox 7600’ün “Tek Tuş Tarama” teknolojisi sayesinde, tek bir tuşa basılarak istenilen her hangi bir doküman kolaylıkla taranabiliyor. Böylece taranan dokümanları veya fotoğrafları başka bir hedefe yönlendirmek için uygulanacak adımlar ortadan kalkmış oluyor.


Xerox 7600’ün ön panelinde ayrıca, tarama, kopyalama, OCR, e-posta ve kişisel tarayıcı ayarları için 5 adet düğme bulunuyor. Cihazı kişiselleştirebilme seçenekleri de mevcut. Xerox 7600, güç kaynağını elektrik yerine, USB desteği ile her hangi bir bilgisayardan alabiliyor.


Ürün ile birlikte kullanıcılara, mevcut elektronik dosyaları hafızaya kaydedip, PDF formatına aktararak ağ ortamında paylaşılmasını sağlayan “Nuance PaperPort” ve fotoğraflar üzerinde her türlü düzeltme ve değişikliğin kolaylıkla yapılmasına yardımcı olan “ArcSoft PhotoImpression” adı verilen doküman ve görüntü yönetimi çözümleri de sunuluyor.


Şirketin ilk renkli fotoğraf tarayıcısı olan Xerox 7600, 95 dolar + KDV fiyatıyla tüketicilere sunuluyor. 


www.arena.com.tr