Genel 10 HAZİRAN 2010 / 06:02

Ford, Google'ı araçlara taşıyor

Ford SYNC araçlarından Google Harita Yönlerini kullanmak ay sonu itibariyle mümkün olacak.

Ford SYNC araçlarından Google Harita Yönlerini kullanmak ay sonu itibariyle mümkün olacak.


SYNC TDI uyumlu Ford araç sahiplerinin rotasını bundan sonra Google Maps belirleyecek. Evdeki bir bilgisayara üzerinden Google Maps'e bağlanacak olan sürücüler, araçlara gidilmesi gereken yönleri doğrudan indirebilecek. Bir GPS alıcısı kullanan sistem, SYNC donanımlı araçlara gidecekleri yön konusunda direktifler verebilecek. Tam donanımlı bir navigasyon sistemine sahip olmayan araçlar dahi bu yenilikten faydalanabilecek.

Ancak bu özellikten faydalanabilmek için "Send to SYNC" özelliğini kullanmak isteyen kullanıcıların syncmyride.com adresine kaydolmaları gerekiyor. Google yön tariflerini SYNC donanımlı araçlara yollama özelliği, bu ay sonu itibariyle kullanıcılara sunulacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun