Genel 01 ARALIK 2010 / 10:37

Flash Player’ın yeni sürümü geldi

Adobe, Flash Player’ın yeni sürümü Flash Player 10.2 betayı bugün yayınladı.

Adobe, Flash Player’ın yeni sürümü Flash Player 10.2 betayı bugün yayınladı.


Adobe, bugün itibariyle Flash Player 10.2 beta sürümünü yayınladığını duyurdu. Yeni sürüm geliştirilmiş video oynatma performansı üzerine odaklı pek çok yeniliği beraberinde getiriyor.

Yeni güncellemede video görüntüleme için yeni bir model sunan Stage Video özelliği yer alıyor. Stage Video, hızlandırılmış video oynatma özelliği sunarken, işlemci ve bellek kullanımında önemli ölçüde bir azalma sağlıyor.

Yeni sürüm Internet Explorer 9 için hızlandırılmış grafikler sağlarken, önceki sürümde bulunan aynı anda çoklu ekran kullanırken tam ekran desteği bu sürümde daha da geliştirilmiş. Böylece kullanıcılar şlemleri farklı ekranlarda gerçekleştirirken, tek ekranda sunulan içeriği görebiliyor.

Ayrıca beta sürümünde geliştiriciler için farklı fare imleçleri kullanabilme seçenekleri sunuluyor.

Flash Player 10.2 beta Mac, Windows ve Linux kullanan bilgisayarları destekliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun