Genel 09 EKİM 2014 / 09:39

FitWell Turkcell ile akıllı telefonlarda

Türkiye’den dünyaya açılan ve iOS 8 ile gelen “Sağlık” özelliği ile uyumlu ilk sağlıklı yaşam uygulamalarından FitWell, şimdi bu imkanı Turkcell’in desteği ile akıllı telefonlara getiriyor. “Cebindeki Koç” FitWell’in milli sporcular, usta antrenörler ve uzman diyetisyenden oluşan uzman ekibi tarafından hazırlanan yüzlerce egzersiz videosu, kişisel beslenme programı ve ipuçları, fit bir vücuda ve sağlıklı bir yaşama sahip olabilmeniz için “ücretsiz” ve “premium” üyeliklerle akıllı telefonunuzda sizi bekliyor! Çok yakında Android sürümü de çıkacak olan FitWell, şu anda AppStore’dan ücretsiz indirilebiliyor.


Kısa süre önce formunu korurken teknolojinin gücünden faydalanmak isteyenler için geliştirilen akıllı bileklik T-Fit’i piyasaya süren Turkcell, şimdi de fit bir vücuda sahip olmak isteyenlere özel içerikler sunan yeni mobil uygulama FitWell’le işbirliği yapıyor. Turkcell, “Cebinizdeki Koç” FitWell’in “premium” üyeliğini özel tekliflerle müşterilerine ulaştırıyor. Sağlıklı ve zinde bir yaşamı hedefleyenler için geliştirilen ve “ücretsiz” ve “premium” üyeliklerle herkesin yararlanabildiği FitWell, kişiye özel beslenme ve egzersiz programlarını akıllı telefonunuza taşıyarak sizi daha enerjik bir yaşama davet ediyor.


Turkcell’lilere özel premium üyelik

Kasım ayında Android versiyonu da kullanıcılara sunulacak olan FitWell’i, dileyen herkes şu anda AppStore’dan “ücretsiz” yükleyerek kullanmaya başlayabiliyor. FitWell’i yükleyen herkes kişisel vücut analizi yapabiliyor, bir hedef seçebiliyor ve belirli sayıda egzersiz videosuyla sağlıklı bir yaşama doğru ilk adımlarını atabiliyor. İlk 3 ay boyunca sadece Turkcell’lilere sunulan “Premium üyelik” satın alındığında ise size özel hazırlanmış, hedefinize yönelik bir beslenme ve egzersiz programına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz yüzlerce hareketten oluşan ana egzersiz programının yanı sıra tüm bölgesel ve tematik egzersiz programlarından da faydalanabilirsiniz. FitWell, bunlara ek olarak düzenli raporları, hatırlatmaları ve ipuçlarıyla sizi motive ediyor ve sizin gelişiminizi takip ederek size sürekli olarak yeni egzersizler sunuyor. Hedefinize ilerlerken geçtiğiniz tüm adımları gelişmiş log’lama sistemi sayesinde kaydedebiliyor ve kişisel gelişiminizi sürekli takip edebiliyorsunu

Özellikleri:

 iOS8 Sağlık Uygulaması Desteği: Farklı sağlık ve fitness uygulamalarının ve giyilebilir cihazların oluşturduğu bilgiler kişisel hedefe uygun olarak FitWell üzerinden takip edilir.

 Ücretsiz FitWell Analizi: FitWell, öncelikle vücut yapınızı değerlendirir ve size en uygun hedefi belirler. Kişisel alışkanlıklarınızı, genel sağlık durumunuzu ve yaşam biçiminizi değerlendirerek kapsamlı bir vücut sağlığı analizi yapar.

Kişiye Özel Beslenme Programı: Hedefiniz, tercihleriniz ve vücut analiz sonucunuza göre Fitwell, Türk ve dünya mutfaklarından 1000’in üzerinde besin seçeneğiyle, sadece size özel bir beslenme programı oluşturur.

Kişiye Özel Egzersiz Programı: Gücünüzü test ederek, seviyenize ve hedefinize en uygun egzersiz programını oluşturan FitWell, ilerlemenizi her gün takip eder. Sizinle beraber programın zorluk seviyesi değişir ve içeriği sürekli gelişir. FitWell egzersizleri için herhangi bir ekipmana veya spor salonuna ihtiyacınız olmaz.

HD Egzersiz Videoları: 300’ün üzerinde hareket, sınırsız egzersiz kombinasyonu ve sürekli yenilenen tematik programlarıyla FitWell her seviyeye hitap eder. HD kalitesindeki egzersiz videolarını Milli Sporcular ve usta antrenörlerden oluşan FitWell eğitmenleri canladırıyor. FitWell egzersizleri Apple TV aracılığı ile televizyondan ve diğer büyük ekranlardan izlenebilir.

Müzik Çalar: FitWell’in gelişmiş müzikçalarıyla, egzersizlerinizi yaparken FitWell müziklerini ya da telefonundaki başka bir müzik uygulamasından dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

Log’lama: Hedefinize ulaşmanız için geçtiğiniz aşamaları yakından takip etmenizi sağlar. Yürüdüğünüz mesafe, içtiğiniz su, yediğiniz yemek, yaptığınız aktivite ve tamamladığınız egzersiz gibi birçok davranışı pratik loglama özelliği sayesinde kolayca takip edebilirsiniz.

Adım Sayar: FitWell gün boyu attığınız adımları başka hiçbir cihaza ihtiyaç olmadan otomatik olarak takip eder. Yaptığınız diğer aktiviteler ve tamamladığınız egzersizlerle beraber yaktığınız aktif kalori miktarını hesaplar ve raporlar.

Raporlar: Günlük, haftalık ve aylık raporlar sayesinde hedefe ne kadar yaklaştığınızı görür ve performansınızla ilgili daha detaylı bilgi alırsınız.

Hedefe Özel İçerikler: FitWell hedefenize yönelik bilgi, tavsiye, ipuçları, trendler ve aktivitelerle ilgili zengin içerikleri düzenli olarak paylaşır.
ETİKETLER : fitwell turkcell
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun