Genel 19 OCAK 2016 / 11:42

Find my iPhone uygulamasını kullanan kadının trajedisi

Gece eve gelmeyen kocasını Find my iPhone uygulamasını kullanarak bulmaya çalışan kadın kocasının cesedi ile karşılaştı.

Geçtiğimiz günlerde ABD’de meydana gelen olayda, gece eve gelmeyen kocasını merak eden kadın, Find my iPhone uygulamasını kullanarak kocasını bulmaya çalıştı. Uygulama iPhone’u başarıyla buldu ama ne yazık ki kadın kocasının cesedi ile karşılaştı. ABD’nin Teksas eyaletinde gerçekleşen olayda kocasının cesediyle karşılaşan kadın, daha önce çete üyesi olan ve sonradan çeteyle tamamen ilişkisini kesen kocasının cinayetinin çözülmesini bekliyor.

Find my iPhone uygulaması ile dedektiflik işlerine girişen sadece bu kadın değil. Geçtiğimiz aylarda iPhone’u hırsızlar tarafından çalınan bir genç kız telefonunu bu uygulamayla bulmuş ve hırsızlar tarafından vurularak öldürülmüştü. Siz siz olun, bu tarz dedektiflik oyunlarını iyisi mi gerçek sahibine yani polislere bırakın. 
ETİKETLER : iphone find my iphone
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun