Genel 22 NİSAN 2009 / 08:02

Finans ve bankacılık için rekabet ötesi çözümler

Yılın üçüncü BThaber Platformu olan Finans & Bankacılık etkinliği İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, 12 Mayıs 2009’da gerçekleşecek.

Yılın üçüncü BThaber Platformu olan Finans & Bankacılık etkinliği İTÜ Maslak Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde, 12 Mayıs 2009’da gerçekleşecek.


BThaber Platform, Finans & Bankacılık etkinliğinde, "Gelecekte Finans ve bankacılık sektörü teknolojide hangi alanlara yatırım yapacak? Finans ve bankacılıkta geleceğin teknolojileri neler olacak? Bu alanlardaki başarılı uygulama örnekleri neler?"soruları üzerine yoğunlaşılacak.


Etkinlikte bu konuları teknoloji sağlayıcılar, kullanıcılar, çözüm ortakları, bağımsız danışmanlar ile A'dan Z'ye tartışacaklar. Başarı öyküsü ile etkinlikte yer alan kurumlar bilgi paylaşımını destekleyecek yönetimsel düzenlemelerin nasıl yapılacağını aktaracaklar.


BThaber Platform Finans & Bankacılık etkinliğinde İçerik Ortağı Gartner desteğiyle, Pazar'dan Yansımalar bölümünde Gartner Türkiye Danışmanlık Direktörü Halil Aksu "BT'nin Katma Değeri : Yoksa Siz Hala ..." başlıklı konuşmasıyla pazar verilerini paylaşacak.


‘BThaber Konuşturuyor - Pazar Tartışıyor' panelinde, BThaber'in deneyimli editörlerinin moderatörlüğüyle Finans & Bankacılık dünyasındaki son gelişmeler çözüm üreten şirketler ve kullanıcıların katılımıyla yine gündem oluşturacak.


BThaber Platform Sponsorları Adobe, Oracle, Paperwork ve Tümsaş Destekleyen Kuruluşlar Fintek ve Veripark sektördeki farklı uygulamalarını Başarı Öyküleri olarak sunacaklar.


BThaber'in ev sahipliğinde gerçekleşecek olan BThaber Platform etkinliği, BThaber Konuşturuyor - Pazar Tartışıyor, Başarı Öyküleri ve Tanıtım Alanları ile interaktif bir ortam oluşturuyor.


Etkinliğe katılmak için www.bthaber.com.tr/platform adresine kayıt yaptırmak gerekiyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun