Genel 02 TEMMUZ 2012 / 11:51

Finans çalışanları kendi arasında bedava konuşacak

Avea, yeni tarifeleriyle finans sektörü çalışanlarının farklı iletişim ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Yeni tarifelerden BASİSEN ve BASİDAV üyeleri dışında üye şirketlerde çalışan ve yakınları da faydalanabilecek.Farklı iletişim ihtiyaçlarına cevap veren 3 farklı içerikle hazırlanan BASİCELL Tarifeleri'nden BASİSEN ve BASİDAV üyelerinin yanı sıra Türkiye İş Bankası emeklileri, iştirak şirketlerinde çalışanlar ve yakınlarının faydalanabilecek. 5’lik, 20’lik ve 30’luk tarifeleriyle birlikte her yöne konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerinden kendilerine en uygun olanını seçerek sınırsız iletişim imkanına sahip olabilecekler.

Konuyla ilgili konuşan BASİSEN ve BASİDAV Genel Başkanı Metin Tiryakioğlu, yeni tariflerden banka ve sigorta işkolunda yer alan 11 işletmede çalışan 40 bine yakın üyenin ve yakınlarının faydalanabileceğini söyledi. Tiryakioğlu, internet dahil olmak üzere iletişim ihtiyacının bu tarifelerle daha verimli ve ekonomik bir şekilde halledilebileceğini vurguladı.

Basicell Tarifeleri

BASİCELL 15’lik Tarifesi: Her yöne 250 dakika, tarife içinde sınırsız konuşma ve mesajlaşma imkanı. Ayrıca ayda 5 liraya her yöne 2 bin kısa mesaj ve ayda 10 liraya 1 GB internet paketini kapsıyor.

BASİCELL 20’lik Tarifesi: Her yöne 200 dakika, her yöne 2 bin kısa mesaj, tarife içinde sınırsız konuşma ve 200 MB internet.

BASİCELL 30’luk Tarifesi: Her yöne 500 dakika, her yöne 2 bin kısa mesaj. Tarife içinde sınırsız konuşma ve sınırsız internet.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun