Genel 06 EKİM 2010 / 10:51

FiloTürk 7. salonda

Mobil takip operatörü FiloTürk, Mobiliz'in geliştirdiği yeni teknolojileri CeBIT Bilişim Eurasia'da tanıtıyor.

Mobil takip operatörü FiloTürk, Mobiliz'in geliştirdiği yeni teknolojileri CeBIT Bilişim Eurasia'da tanıtıyor.


Mobil takip operatörü FiloTürk, Mobiliz'in geliştirdiği yeni teknolojileri CeBIT Bilişim Eurasia'da tanıtıyor. FiloTürk'ün tanıtacağı ürünlerin başında, ürün ailesine yeni kattığı 'Entegre Navigasyon Sistemi' ve 'Eco-Drive' bulunuyor.

FiloTürk, Mobiliz teknolojisinin farkını ziyaretçilere canlı olarak göstermek için yeni teknolojilerle donattığı bir test aracını da fuar alanında hazır bulunduruyor.

Ziyaretçiler, 'Entegre Navigasyon Sistemi' üzerinden kendilerine atanan görevi 'Eco-Drive' kontrolünde yerine getiriyor. Sürüşleri, Mobiliz teknolojisi değerlendiriyor. Ayrıca katılımcılara doğru sürüş teknikleriyle nasıl yakıt tasarrufu yapılabileceği ve aracın ömrünün nasıl uzatabileceği konusunda Eco-Drive ile bilgiler aktarılıyor.

FiloTürk ürünlerini test etmek isteyenler salon 7 stand A6'ya davetli.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun