Genel 24 ARALIK 2010 / 08:21

Fikriniz çöpe gitmesin

Bilgi, birikim ve yaratıcılığın birleştiği yarışma İcat Çıkar’a başvuru yapmak için son günler...

Bilgi, birikim ve yaratıcılığın birleştiği yarışma İcat Çıkar’a başvuru yapmak için son günler...


TEB’in “Fikriniz çöpe gitmesin” sloganıyla başlattığı İcat Çıkar yarışmasına başvurmak için artık son günler. Yenilikçiliğinizi, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz akıl-fikir yarışması İcat Çıkar’da fikrinizi sunmak için 31 Aralık’a kadar başvuru yapmanız gerek.

Finans sektörü ile ilgili yenilikçi-yaratıcı proje ya da fikirlerin kabul edileceği yarışmada katılımcılar hem fikirlerini uygulama fırsatı bulurken yanında büyük ödüller kazanma şansı yakalayacak. “Banka sektörü ve finans sektörünü ilgilendiren yatırım ürünleri, hizmet, verimlilik, şube tasarımı, yeni teknoloji, leasing ya da faktoring fark etmez; aklınıza bu alanda ne geliyorsa yaratın” diyen TEB, kazanlara sadece ödül değil, kariyer ve eğitim fırsatı da sunacak.

Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve TEB müşterileri olarak 3 kategoride katılabilecek olan yarışmacılar jürinin değerlendirmeleriyle ödüllere ve diğer fırsatlara erişebilecek. Değerlendirme jürisi ise TEB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Canevi, TEB Genel Müdürü Varol Civil, Deulcom International CEO’su Baybars Altuntaş, Visa Türkiye Genel Müdürü Berna Ülmani, BigChefs Yönetim Kurulu Başkanı Gamze Cizreli, Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen Ocakoğlu, İMKB Başkanı Hüseyin Erkan, TBMM Milletvekili Nazım Erken, Yemeksepeti Genel Müdürü Nevzat Aydın ve Sabah Ekonomi Yazarı Oğuz Karamuk’tan oluşuyor.

Yarışmada bütün finalistlere mini dizüstü bilgisayar hediye edilirken, üniversite öğrencisi veya yeni mezun kategorisindeki birinciye Bahçeşehir Üniversitesi'nden MBA bursu, müşteri kategorisindeki birinciye Fransa Açık Tenis Turnuvası'na (Rolland Garros) bilet hediye edilecek. Bunun yanı sıra her üç kategoride ilk 3'e girenlere çeşitli para ödülleri verilecek.

Başvuruların 31 Aralık’ta son bulduğu yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgiye bu adresten ulaşılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun