Genel 27 NİSAN 2010 / 10:01

Fenerbahçeli iPod

Müzik dinlerken de taraftar olduğunu hatırlamak isteyenlere özel ürünler üretiliyor.

Müzik dinlerken de taraftar olduğunu hatırlamak isteyenlere özel ürünler üretiliyor.


Apple'ın popüler müzik çalarları iPod nano ve iPod touch, Fenerbahçe taraftarlarına özel olarak üretilmeye başlandı. Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki Fenerium mağazalarında ve www.fenerium.com.tr adresinde bulunabilecek cihazlar, 479 TL'den satışa sunuldu.

Apple dağıtıcısı Bilkom ile Fenerbahçe arasında yapılan anlaşma sonrasında özel iPod'ların arkasında Fenerbahçe Spor Kulübü logosu yer alıyor. Sipariş verildiği takdirde ürünün arkasına taraftarın isim bilgileri de yazdırılabiliyor.

Ayrıca Fenerbahçe hisseleri borsada büyük yükseliş içerisinde. Özellikle 19 Nisan'daki Beşiktaş derbisinden bu güne kadar yüzde 82 artış göstererek 90.5 liradan işlem gören hisseler, takım değerinin 1.5 milyar doları aştığını gösteriyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun