Genel 30 MART 2012 / 12:01

FBI Unreal Motoru ile eğitim verecek

Bugüne kadar pek çok başarılı oyun serisinin yapımında kullanılan Unreal Engine 3, FBI ve diğer ABD federal departmanlarının kullanımı için lisanslandı. Epic Games tarafından FBI ve diğer ABD federal departmanları için lisanslanan UE3, gerçeğe yakın fizik kurallarıyla tasarlanmış oyunlarla, olası senaryolar yaratarak eğitim verecek olan sistem, FBI’ın birden fazla kişinin katılabileceği “suç mahalli eğitim simülasyonu” gibi eğitim araçları geliştirmesine olanak sağlayacak.

Unreal Government Network olarak adlandırılan projenin, daha önce ordu tarafından kullanılan “ciddi oyun” sektörüne yeni bir soluk getirmesi bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun