Genel 21 EKİM 2008 / 08:54

Fast50'de ipi PhonoClick göğüsledi

Deloitte Türkiye ve çözüm ortakları tarafından üç yıldır düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı'nın sonuçları açıklandı. İlk üç; PhonoClick, CE Bilişim ve Bilgi Sistemleri olarak sıralandı.

Deloitte Türkiye ve çözüm ortakları tarafından üç yıldır düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı'nın sonuçları açıklandı. İlk üç; PhonoClick, CE Bilişim ve Bilgi Sistemleri olarak sıralandı.


Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2008 Programı’nın sonuçları dün akşam gerçekleştirilen ödül töreniyle açıklandı. Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen ve şirketlerin son beş yılda büyüme oranlarının baz alındığı Teknoloji Fast50 Türkiye listesinin ilk üçü; yüzde 3031,73 ile PhonoClick, yüzde 2890,41 ile CE Bilişim ve yüzde 1924,17 ile Bilgi Sistemleri olarak sıralandı. Türk Telekom’un sponsorluğunda gerçekleşen program kapsamında ayrıca şirket tarafından son üç yılın en hızlı büyüyen işletmesine özel bir ödül verildi. Türk Telekom Özel Ödülü’ne STM layık görüldü. Etkinlikte Deloitte Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortağı M. Sait Gözüm, Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi, İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve İnterpro Holding Genel Müdürü Zafer Kurdakul konuşmalarıyla yer aldı.


Programa rekor katılım


Törenin açılış konuşmasını yapan Deloitte Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve Ortağı M. Sait Gözüm, program hakkında bilgi verdi. Programda tüm ortaklarıyla birlikte geleceği şekillendirmeye aday şirketleri tespit ederek Türkiye kapsamında sıralamaya soktuklarını belirten Gözüm, “Bu şirketlerin yurtiçinde ve dışında tanıtımını yapmayı amaçlıyoruz. Teknolojinin Türkiye’deki gücünü, potansiyelini ortaya koyarak, toplumun ve iş dünyasının dikkatini inovasyona ve Ar-Ge’ye çekme çabasındayız” dedi. Gözüm bu yıl ilk kez sırlamaya 150’ye yakın şirketin başvuruda bulunduğunu vurguladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun