Genel 07 EKİM 2011 / 16:51

Farklı eğitim ihtiyaçlarına farklı çözümler

Akıllı Adım Eğitim Teknolojileri, CeBIT Bilişim Eurasia’da farklı akıllı tahta çözümleri ile yerini alıyor.Şirketin ‘dual-pen’ çözümü, aynı anda iki kişinin kullanabildiği bir akıllı tahta konseptini ortaya koyuyor. Şık ve ekonomik yapısıyla öne çıkan akıllı tahta, özel yüzeyi sayesinde projeksiyon ışığını dengeli oranda emebiliyor. Şirketin ‘deli-D’ başlıklı ürünü ise parmakla veya herhangi bir cisimle kullanılabiliyor. Darbelere ve dış etkilere karşı da sağlamlığı ile öne çıkıyor. Yüzeyine marker kalemle yazı yazılabilen tahta, Türkçe yazılım özelliğine ve geniş veri bankasına sahip. Şirketin fuarda yer alan çözümlerinden bir diğeri de ‘Akıllı GÖZ’. Bu çözüm de hafif ve portatif kullanım kolaylığına sahip. Tüm akıllı tahta fonksiyonlarını kullanabilen cihaz, IR teknolojisi ile çalışıyor.

Şirketin e-eğitim odaklı farklı çözümleri hakkında daha fazla bilgi için 2. Salon D20’de bulunan şirket standını ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun