Genel 05 TEMMUZ 2010 / 09:33

Facebook'taki "yeni dalga"ya seyirci kalmayın

Facebook oyunlarında yenilik arıyorsanız, uluslararası platformdaki WWWave dalgasına buyrun.

Facebook oyunlarında yenilik arıyorsanız, uluslararası platformdaki WWWave dalgasına buyrun.


Samsung Electronics, Facebook üzerinden oynanabilen yeni oyunu WWWave Dalgası'nı düzenliyor. Facebook oyunları arasında eğlenceli bir alternatif sunan ve 25 Temmuz 2010'a kadar sürecek olan WWWave Dalgası, farklı oyun seçenekleriyle Facebook kullanıcılarına yeni bir heyecan getireceğe benziyor.

Sitede oluşturacağınız Dalga ile insanları peşinizden sürükleyebilir, Wave Alliance ile yeni Dalga'larla işbirliği yaparak kendi Dalga'nızı büyütebilir ve en uzun insan dalgasını oluşturarak yarışmanın farklı fırsatlarına erişebilirsiniz. Facebook'ta çok fazla arkadaşınız olmasa bile, diğer katılımcıların Dalga sayfalarını ziyaret ederek Dalga'nızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

En uzun dalgayı oluşturan ve rastgele seçilecek olan Wave Captains ve Wavemate'lerin yanı sıra, rastgele seçilecek Wavemate'ler, 5 ülkeden rastgele belirlenecek en uzun 5 insan dalgasını oluşturan Wavemateler ve yarışma boyunca en çok Dalga'ya dahil olan 3 Wavemate, WWWave Dalgasının fırsatlarından yararlanma şansını elde edecek.

Daha fazla bilgi için http://apps.facebook.com/samsungwave/ adresi ziyaret edilebilir.