Genel 10 MART 2010 / 12:06

Facebook önümüzdeki ay konumları da devreye sokacak

"Adınızı biliyoruz, yerinizi biliyoruz, her şeyinizi biliyoruz!"

"Adınızı biliyoruz, yerinizi biliyoruz, her şeyinizi biliyoruz!"


Kullanıcıların en gizli kişisel bilgilerini ve hayat akışını güle oynaya paylaştığı sosyal mecraların en önde gelen ismi Facebook, önümüzdeki aydan itibaren konum paylaşma servislerini de hizmetlerinin bir parçası haline getireceğini açıkladı. Yani artık sadece kimlik bilgilerinizi, çektiğiniz fotoğraf ve videoları, günlük hayatınızı bu platform üzerinden paylaşmakla kalmayacak, üstüne nerede olduğunuzu da adım adım listenizdekilerle paylaşabileceksiniz.

Bu servisin kullanıcılar arasında hızla popüler olacağı ve 400 milyona yakın üyesi olan Facebook'un gerçek hayattaki yaşamı biraz daha kendi üzerine çekeceği düşünülüyor. Çoğu kişinin bu platform üzerinde Farmville gibi uygulamalara hatırı sayılır ölçüde zaman harcadığı da düşünülürse insan "Acaba Facebook ilerde Matrix'e mi dönüşecek" demekten kendini alamıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun