Genel 13 OCAK 2016 / 09:58

Facebook Mentions Android'e geldi

Facebook'un ünlülere özel hazırladığı Mentions uygulaması, nihayet Google Play'deki yerini de aldı.

Ünlülerin de sıklıkla kullandığı sosyal ağlar ve bunların uygulamaları, bazı durumlarda çok takipçili sayfalara yetersiz veya "fazla" gelebiliyor; kullanılması zorlaşıyor. Facebook, bu durumun üstesinden gelmek için Mentions isimli ünlülere özel bir uygulama hazırladı ve 2014 yılında iOS cihazlar için sundu. Aradan ayların geçmesinin üzerinden aynı uygulamayı, nihayet Android'e de getirdi.

Facebook Mentions, sadece doğrulanmış hesaplar tarafından kullanılabiliyor. Pek çok ünlü politikacı, sporcu, müzisyen ve oyuncu doğrulanmış hesap ve Facebook Mentions kullanıyor. Uygulama, canlı yayın yapılmasına izin verirken aynı zamanda paylaşımların eşzamanlı olarak Instagram ve Twitter üzerinden de paylaşılmasına imkan sağlıyor.

Uygulamayı Google Play'den indirmek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Fakat yeniden hatırlatalım: Kullanmak için mavi tikli (doğrulanmış) bir hesabınızın olması gerekiyor.

Mentions'ı Google Play'den indirmek için tıklayın
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun