Genel 31 AĞUSTOS 2010 / 08:52

Facebook kıskançlığı işkenceyle sonuçlandı

Kız arkadaşının Facebook mesajlarına sinirlenen adam, genç kadına işkence yapmakla suçlanıyor.

Kız arkadaşının Facebook mesajlarına sinirlenen adam, genç kadına işkence yapmakla suçlanıyor.


Boşanmaların ve ilişkilerin sonlanmasında önemli bir paya sahip olan Facebook yine bir kıskançlığa sebep oldu. Associated Press’ten gelen bir habere göre, Kaliforniya’da yaşayan bir adam kız arkadaşının Facebook’taki mesajları üzerine kıskançlık krizine girerek kız arkadaşına dört gün boyunca işkence yaptı.

Kız arkadaşının Facebook sayfasındaki mesajlara sinirlenen 36 yaşındaki Anthony Lozano, kız arkadaşını dört gün boyunca evinde hapsederek işkence uyguladı. Lozano, adam kaçırma ve işkence şüphesiyle hemen tutuklandı.

İşkence yapmak ve ölümle tehdit etmekle suçlanan Lozano, 23 yaşındaki kız arkadaşının Facebook sayfasına girdikten sonra genç kadının gizli bir ilişkisi olduğunu söyledi ve kurbanı kendisini aldatmakla suçladı.

Zanlı 750 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun