Genel 29 ŞUBAT 2016 / 11:40

Facebook canlı video yakında Android'e geliyor

Sosyal ağ devi, canlı yayın özelliğini Android akıllı telefonlara da getiriyor.

Önce yazıyla yaygınlaşan sosyal medya, fotoğraf devrinin ardından yerini videoya bıraktı; insanlar hazırladıkları videoları paylaşmaya başladılar. Sosyal medyanın şu anki trendi ise canlı yayın. Çeşitli canlı yayın platformları üzerinden yayın yapan çok sayıda insan bulunuyor. Sosyal ağ devi Facebook da bu duruma kayıtsız kalmamayı tercih ederek kendi canlı yayın serivisini sunmaya başladı.

Facebook'un canlı yayın servisini iOS kullanıcılarına sunmaya başladığını geçtiğimiz ay yaptığımız haberimizde sizlere duyurmuştuk. Şirket, canlı yayın özelliğini yavaş yavaş Android kullanıcılarına da sunmaya hazırlanıyor. Birkaç gün içerisinde Android uygulamasına gelecek olan güncelleme ile Android kullanıcıları da canlı yayın özelliğine kavuşacaklar.

Bakalım Facebook'ta da canlı yayın ünlüleri ortaya çıkacak mı...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun