Genel 05 KASIM 2010 / 09:32

Exper masaüstünde kablo karmaşasına son veriyor

Exper Wireless PC'ler masaüstünde kabloları kaldırma konusunda hayli iddialı.

Exper Wireless PC'ler masaüstünde kabloları kaldırma konusunda hayli iddialı.


Bilgisayar üreticisi Exper, 2011'e girmemize sayılı günler kala bilgisayar tutkunlarını en yeni teknolojilerle buluşturmaya devam ediyor. Ekim ayında tüketicileri masaüstü bilgisayarlarında SSD teknolojisi kullanarak maksimum hıza ulaştıran Exper, yeni seri Wireless PC'leri ile ev ve ofis kullanıcılarını metrelerce uzunluğundaki ağ kablolarından kurtaracak.

Exper'in Active, Diamond ve Action serilerine katılan 4 farklı konfigürasyondaki yeni masaüstü bilgisayarları, dahili kablosuz ağ bağlantısı yeteneği sayesinde internet kullanımı için ev ve ofislerde kullanılan metrelerce uzunluğundaki ağ kablolarını tarihe karıştırıyor. Mini ve midi tower olmak üzere 2 farklı kasa seçeneği bulunan yeni Exper Wireless PC'ler, tıpkı dizüstü bilgisayarlarında olduğu gibi masaüstü bilgisayarlarda da çalışma ortamı özgürlüğü sunuyor.

Modeller Intel'in Pentium E5500, Pentium E6800, Core i3 550 ve Core i5 650 işlemci seçenekleriyle bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Exper Genel Müdürü Orhan Korkusuz, yeni modellerle ilgili olarak şunları söylüyor: "Tüketicilerin istekleri bizler için çok değerli. Bizlere iletilen tüm istekleri değerlendirip, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda hayata geçirmeye devam ediyoruz. 2010 sonuna kadar satışa sunacağımız yeni ürünlerimizle de bilgisayar tutkunlarının günlük hayatlarını kolaylaştırıp, en yeni teknolojiyi en cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle buluşturmaya devam edeceğiz."

Exper Active, Diamond ve Action serisine dahil olan kablosuz bağlantı özelliğine sahip yeni modeller için Türkiye genelindeki bini aşkın bayii ve tüm teknoloji marketlerinde World karta 12 taksit ödeme seçeneği bulunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun