Genel 02 HAZİRAN 2010 / 05:52

Exper'le karlı bir yaza adım atın

04 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında Exper bilgisayar satın alanları birbirinden farklı hediyeler bekliyor.

04 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında Exper bilgisayar satın alanları birbirinden farklı hediyeler bekliyor.


Exper, okulların kapanmasına sayılı günler kala yeni kampanyasını duyurdu. 04 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında, yetkili Exper satış noktalarından Exper bilgisayar satın alanlar; bilgisayar masasından dizüstü çantası ve kablosuz fare setine ya da web kamera ve hoparlör setine ücretsiz kavuşacak. Tüm ürünlerinde sabit fiyat garantisi ve World Card'a vade farksız 12, diğer kredi kartlarına da yine vade farksız 6 taksit imkanı sunan Exper, kampanyasını üç farklı pakette hazırladı.

Tercihini Exper masaüstü ürün ailesindeki ürünlerden yana kullanan tüketiciler bilgisayar masası alma derdinden kurtulurken dilerlerse hoparlör ve web kamerasından oluşan paketi de tercih edebilecekler. Dizüstü bilgisayar satın alan tüketiciler ise çanta ve kablosuz fareye ücretsiz sahip olabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun