Genel 09 EKİM 2010 / 08:43

Evrak imha ürünleri ziyaretçilere tanıtılıyor

Tekodak fuarda evrak imha makineleri, giyotinler ve hava temizleme cihazlarını tanıtıyor.

Tekodak fuarda evrak imha makineleri, giyotinler ve hava temizleme cihazlarını tanıtıyor.


Kobra ve Boon markalarını Türkiye'ye getiren Tekodak, dördüncü kez fuara katılıyor. Tekodak, 2. salondaki D20 numaralı standında dağıtıcısı olduğu evrak imha makineleri, giyotinler ve hava temizleme cihazlarını tanıtıyor.

Fuarda evrak imha makinelerini öne çıkaran Tekodak'ın ürün gamında yaklaşık 70 çeşit ürün bulunuyor. Bu ürünler; boyut, kesim ölçüsü ve kesim kapasitesine göre değişiyor. Bu makineler özelliklerine göre aynı anda 5 ile 500 sayfa arası kağıt imha edebiliyor. Tekodak fuarda yeni TS Serisi kağıt imha makinelerini ziyaretçilerle buluşturuyor. Dokunmatik ekranlı ürünler TS 270 ve TS 310, tümüyle bu ekran üzerinden otomatik olarak kontrol ediliyor. Fuarda tanıtılan diğer bir seri olan HS Serisi ise bir kağıdı 15 bin mikro parçaya bölme özelliğine sahip.

Tekodak'ın sunduğu bütün makineler ‘Energy Smart' özelliğine sahip ürünler, bekleme konumundayken enerji harcamıyor. Ayrıca kesintisiz 24 saat çalışma özelliği sunuyor. Bu sayede ısındığında durmuyor. Metal aksamlı ürünler evden ofise kadar pek çok yerde kullanılabiliyor.