Genel 02 EYLÜL 2009 / 07:54

Evde sinema keyfinin yeni şekli

Philips HTS8160B ile daha fazla görecek, duyacak ve filmin heyecanını gerçekten yaşayacaksınız.

Philips HTS8160B ile daha fazla görecek, duyacak ve filmin heyecanını gerçekten yaşayacaksınız.


Yeni Philips HTS8160B Ev Sinema Sistemi, SoundBar ve Ambisound özelliklerinin yanı sıra Blu-ray Disk oynatma özelliğiyle duyularınıza sesleniyor. Daha keskin görüntüler ve 7.1 surround ses, hoparlör ve kablo karmaşası olmaksızın evde eğlencenin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor.

Yeni Philips HTS8160B SoundBar Ev Sinema Sistemi’nde en ince ayrıntılar için HD hoparlörler bulunuyor. HD Blu-ray Disk oynatma özelliği, tam HD 1080p ile net görüntüler sunarak sinema keyfini evinize taşıyor aynı zamanda daha az hoparlörle çok kanallı surround ses sağlıyor.

iPod’unuzu kolaylıkla bağlayabileceğiniz Philips HTS8160B Ev Sinema Sistemi, MP3 dosyalarınızı CD kalitesinde dinlemenize olanak tanıyor. Philips HTS8160B Ev Sinema Sistemi seslerin daha iyi işitilebilmesini sağlayan Clear Voice özelliği ve daha derin bas duyulmasını sağlayan DoubleBASS özelliklerine de sahip. Tüm bunların yanı sıra ekstra çevrimiçi Blu-ray içeriklerine erişebilmeniz için BD-Live özelliği de sunuyor. Şık tasarımıyla dikkat çeken HTS8160B Ev Sinema Sistemi ile kendinizi aksiyonun içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

www.philips.com.tr