Genel 15 HAZİRAN 2010 / 08:34

Evde kablo dağınıklığına son

Dünyanın en ince kablosu olarak tanıtılan Wiretape, şeffaf görüntüsüyle estetiği elden bırakmıyor.

Dünyanın en ince kablosu olarak tanıtılan Wiretape, şeffaf görüntüsüyle estetiği elden bırakmıyor.


Hayatımıza giren pek çok cihazda kabloların giderek azaldığını görüyoruz. Ancak ne kadar hoş görünmese de, hala kabloya ihtiyaç duyan çok sayıda cihaz var. Hitech Innovation Group'un geliştirdiği Wiretape kablo, bildiğimiz çirkin kablo görüntüsünü ortadan kaldırmak için geliştirilmiş.

Şimdilerde hala devam eden E3 fuarında sunulan Wiretape, dünyanın en ince kablosu olarak tanıtılıyor. Eylül ayında satışa çıkarılacak olan kablo, aşırı ısıya karşı dayanıklı olmasının yanı sıra, defalarca eğilip katlanıyor ve kolaylıkla saklanıyor. Açık yüzeylerle hoş bir uyum sağlayacak olan kablo mekanın estetiğine uygun biçimde yerleştirilebilir.

İki çeşit olarak sunulan kablonun biri beşli sıra genişliğinden oluşuyor ve bu tür USB, S-VHS gibi küçük kablolar için kullanışlı. 18 sıradan oluşan daha büyük kablo ise HDMI, VGA ve RJ45 gibi büyük bağlantılar için kullanılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun