Genel 03 EKİM 2008 / 06:37

Ev ve ofisler için hızlı tarama

Epson’un yeni tarayıcısı Perfection V30, 4800 dpi’a kadar ulaşabilen optik çözünürlük seçenekleri sunuyor.

Epson’un yeni tarayıcısı Perfection V30, 4800 dpi’a kadar ulaşabilen optik çözünürlük seçenekleri sunuyor.


Sahip olduğu ReadyScan LED teknolojisi sayesinde düşük enerji tüketimi ve sıfıra yakın ısınma süresi gibi özellikler taşıyan Perfection V30, tüm Epson Perfection serileri gibi ENERGY STAR belgeli bir ürün.


Perfection V30, PDF’e çoklu tarama tuşu ile kullanıcıların dokümanları otomatik olarak PDF formatında kaydederek, kolaylıkla e-posta gönderip dosyalamalarını sağlıyor. Ağır kapaklı kalın kitapları taramak için gerekli olan ve 180° açıldığında geniş formattaki belgeleri kopyalayabilen, tamamıyla açık kapak tasarımı sayesinde, kapalı kapak pozisyonunda 25 mm kalınlığa kadar olan dokümanları tarayabiliyor; bu da özellikle öğrenciler için faydalı olabilecek bir özellik olarak dikkat çekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun