Genel 05 KASIM 2008 / 08:03

Ev kullanıcıları için kablosuz ürünler

HP'nin piyasaya sunduğu hepsi bir arada ürünler, baskı süreçlerini kolaylaştıran özelliklerle donatılmış durumda.

HP'nin piyasaya sunduğu hepsi bir arada ürünler, baskı süreçlerini kolaylaştıran özelliklerle donatılmış durumda.


HP'nin yeni hepsi bir arada ürünleri, ev kullanıcılarının tüm baskı ve tarama ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Kablosuz teknoloji desteği sunan hepsi bir arada ürün Photosmart C4580, baskı ve fotoğraf çoğaltma işlemlerini pratik hale getiriyor. Panoramik boyuta kadar baskı olanağı sağlayan ürün, 3.8 cm’lik renkli ekrana sahip. Ürün isteğe bağlı altı renk mürekkepli sistemle geliyor.
Yüksek kaliteli fotoğraf baskı olanağı sunan HP Photosmart C5380 ve C6380, 5 renk mürekkepli ya da tercihe göre 6 renk mürekkepli baskı sistemine sahip. HP Photosmart C5380’ın kablosuz özelliği bulunmuyor. HP C6380 ise evdeki ağ üzerinden kolay bağlantı için 802.11g dahili ethernet kablosuz bağlanabilirlik özelliğiyle geliyor. Çift damla ağırlıklı teknoloji 1,3 pikolitreye kadar küçük mürekkep damlaları üreterek daha keskin ve net görüntü kalitesi sağlıyor. HP, özel fotoğraf kağıtları için optimize edilen yeni siyah pigmentli fotoğraf mürekkebi, artırılmış dayanıklılığı, su ve bulaşmaya karşı direnci sayesinde, fotoğrafların zengin ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Ürünlerin, fotoğrafları seçme ve düzenleme, efekt ekleme ve kırmızı göz giderme özelliği için 6,1 cm’lik büyük renkli ekranı bulunuyor.
HP Photosmart C4580 KDV hariç 138 dolar, HP Photosmart C5380 KDV hariç 178 dolar ve HP Photosmart C6380 KDV hariç 245 dolar satış fiyatıyla piyasa sunuldu.www.hp.com.tr