Genel 05 ARALIK 2008 / 10:04

etohum, yeni projeler bekliyor

18 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek 15. etohum Cafe Buluşması'na kurumsalhaberler.com’un kurucu ortağı Murat Buyurgan konuk olacak.

18 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek 15. etohum Cafe Buluşması'na kurumsalhaberler.com’un kurucu ortağı Murat Buyurgan konuk olacak.


Türk internet sektöründeki girişimci sayısının artmasını sağlayacak bir model olan etohum’un, 1.Girişimci – Yatırımcı Buluşması 2009 yılının Mayıs ayına kadar sürecek. Başvurular, 31 Ocak 2009’da son bulacak. Detaylı bilgi www.etohum.com adresinden alınabilecek. Bu süreç her sene tekrarlanacak. etohum projelerine, internet konusunda bilgisi ya da fikri olan ve kendi internet şirketini kurmak isteyen tüm girişimciler, öğrenciler ve yeni mezunlar ile kendi sitesini kurmuş kişiler de katılabilecek. etohum'cuların Aralık ayı buluşma programları ise 18 Aralık Pazartesi – etohum Cafe Buluşması, 24 – 26 Aralık Çarşamba – Başvuranlar arasından seçilen adaylarla görüşmeler ve 25 Aralık Perşembe – etohum Cafe Buluşması olarak sıralanıyor. On beş günde bir düzenlenen etohum Cafe Buluşması’nın 18 Aralık Perşembe günü gerçekleştirilecek 15’incisine ise, kurumsalhaberler.com’un kurucu ortağı Murat Buyurgan konuk olacak.


etohum Cafe Buluşması’nın 25 Aralık’taki toplantısında ise bu kez Türkiye’deki tüm internet girişimcileri yeni yılı kutlamak için bir araya gelecekler. etohum’a yapılan başvurular arasından seçilen kişilerle ise iş modelleri konusunda 24, 25 ve 26 tarihlerinde görüşülecek.


etohum kurucusu Burak Büyükdemir, konuyla ilgili şunları söyledi: “İçinde bulunduğumuz ekonomik ortamı internet girişimcileri için fırsat yaratıyor. Rekabetin daha da azalacağı gelecek yıllarda, internet girişimcilerini büyüyen bir piyasa bekliyor. Doğru ve zamanında hareket ederek kurulan yeni şirketler, kriz sonrasında başarılı şirketler olarak pazarda yer alacak. etohum olarak amacımız da yeni internet girişimcilerine katalizör etkisi yaratmaktır.”


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun