Genel 27 AĞUSTOS 2010 / 12:38

Etohum kafe’de yeni bir sinerji yaratılacak

İnternet girişimcilerinin buluşma adresi etohum, İstanbul toplantısında önde gelen şirketlerin kurucularını ağırlayacak.

İnternet girişimcilerinin buluşma adresi etohum, İstanbul toplantısında önde gelen şirketlerin kurucularını ağırlayacak.

Yeni ekonomiye dair fikirleri ve bunları geliştirmeye yönelik hevesleri olan internet girişimcileriyle bu konuda yatırım yapabilecek şirketleri bir araya getiren etohum kafe toplantıları kaldığı yerden devam ediyor.

23 Eylül Perşembe günü Maçkolik Complex’de gerçekleşecek olan toplantıda İnternet girişimciliği alanında başarıyı yakalamış şirketlerin temsilcileri “Türkiye’de grup satın alma girişimleri” üzerine konuşacak ve internet girişimcilerinin sorularını yanıtlayacaklar.

Bir hizmetin belirli sayıda kişinin toplu talebi durumunda belirlenen indirimli fiyattan sunulması prensibine dayanan grup satın alma kavramını Türkiye’deki tüketicilerle buluşturan Grupanya.com, Markapon.com, Grupfoni.com, Sehirfirsati.com, Ekoloni.com gibi şirketlerin temsilcileri, hem sektördeki yeni gelişmelerden bahsedecek hem de diğer girişimcilerle sohbet edecekler.

23 Eylül Perşembe günü 17:30 – 20:00 arasında Maçkolik Complex’de gerçekleştirilecek olan toplantıda Grupanya.com’dan Baran Dilber, Markapon.com – Can Turanlı, Grupfoni.com’dan H. Burak Hatipoğlu ve Sehirfirsati.com’dan Emre Ekmekçi konuşma yapacak. Ekoloni.com adına konuşacak kişiyse henüz belirlenmedi.

etohum etkinlikleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da toplantılara katılmak için www.etohum.com adresine girmeniz yeterli.