Genel 20 EKİM 2008 / 09:37

Esin kaynağı cep telefonları

Bahar Korçan’ın teknoloji ve modanın iç içe olduğu “Dokun ve hisset” temalı defilesinde LG cep telefonlarıyla bütünleşen tasarımlar sergilendi.

Bahar Korçan’ın teknoloji ve modanın iç içe olduğu “Dokun ve hisset” temalı defilesinde LG cep telefonlarıyla bütünleşen tasarımlar sergilendi.


Cep telefonlarının günlük yaşamın vazgeçilmezleri arasında olmasından yola çıkan Bahar Korçan LG Dokun ve Hisset serisi cep telefonları ile bütünleşen dört kıyafet tasarladı. Teknolojiden esinlenilmiş kıyafetlerin de aralarında bulunduğu 20 parçadan oluşan 2008-2009 Kış koleksiyonu W Otel’de düzenlenen bir defileyle tanıtıldı. “Dokun ve hisset” temalı defilede LG ürünleriyle uyum içinde olan tasarımlar dikkat çekti. Sunulan koleksiyon, çok detaylı ve ince düşünülmüş bir çalışmanın ürünü. Özel el dokuması kumaşlar hazırlanmış. El dokuması ipekler, Japon yün dokumalar, organik koton ve bambu elyaflı örmeler kullanılmış.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun