Genel 07 OCAK 2010 / 10:05

Ericsson Türkiye'de yeni atama

Şirketin Pazarlama, İletişim, İş Ortaklığı ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı değişti.

Şirketin Pazarlama, İletişim, İş Ortaklığı ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı değişti.


Ericsson Türkiye ve İsrail Pazarlama, İletişim, İş Ortaklığı ve Strateji'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına Murat Öney getirildi.

2008 Ocak ayından beri Ericsson Türkiye ve İsrail İş Ortaklığı Bölüm Müdürlüğü pozisyonunu sürdüren Murat Öney, Ericsson'daki kariyerine 2006 yılında Pazarlama Programları Müdürü olarak başladı.

2004 yılından başlayarak Microsoft bünyesinde 2 yıl görev yapan Murat Öney bu süreçte Microsoft İş Çözümleri'nden Sorumlu İş Ortaklığı Satış Müdürü ve Küçük İşletmeler Satış Programları Yöneticisi olarak çalıştı. Öney, iş hayatına 2001 yılında, ABD New Jersey'de faaliyet gösteren Sensor Products şirketinde Satış Danışmanı olarak başladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun