Genel 19 KASIM 2009 / 14:11

Ericsson'dan merkeze yönetici ihracatı

Ericsson Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş, Global Pazarlama Direktörü olarak yeni görevine başlıyor.

Ericsson Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş, Global Pazarlama Direktörü olarak yeni görevine başlıyor.


Ericsson'un Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olan Yiğit Kulabaş, Ericsson Global Satış ve Pazarlama Grubu'nda Pazarlama Direktörü olarak atandı. Ericsson'un Stockholm'deki genel merkezinde çalışmaya başlayacak olan Kulabaş, şirketin üst yönetim kadrosuna katıldı. Kulabaş'ın görevleri arasında dünya çapında uygulanacak pazarlama programlarının geliştirilmesi, pazarlama faaliyetlerinin yönetilmesi ve Ericsson çözümlerinin etkin biçimde tanıtılması bulunuyor. Kulabaş, Ericsson'un Pazarlamadan Sorumlu Başkanı Johan Bergendahl'a bağlı olarak görev yapacak.

Son dört yıldır Ericsson Türkiye'de çalışan Yiğit Kulabaş, şirketin pazarlama, iletişim, kurumsal satış, iş ortakları ve strateji fonksiyonlarından sorumluydu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun