Genel 23 HAZİRAN 2010 / 06:49

Ericsson'da yenilik

Tunç Yorulmaz, Ericsson Orta Doğu Bölgesi'nin servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.

Tunç Yorulmaz, Ericsson Orta Doğu Bölgesi'nin servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı oldu.


7 Haziran tarihi itibariyle Tunç Yorulmaz,Ericsson Orta Doğu Bölgesi'nin servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Yorulmaz, görevi sırasında Orta Doğu Bölgesi Başkanı'na ve bölgenin Liderlik Ekibi'ne bağlı olarak çalışacak.

Şirkette yapılmakta olan yeniden yapılanma sonucu, Ericsson'un bölgedeki tüm satış, danışmanlık ve servis projeleri, yeni kurulan bölgesel birimler tarafından yürütülecek. Yorulmaz, bu birimlerin kurulması ve faaliyetsel hale getirilmesi sorumluluğu görevlerini üstlenecek.

Daha önce Türk Telekom'da Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan olarak görev yapan Tunç Yorulmaz, bundan önce ise Accenture'ın Londra ofisinde Şirket Ortağı ve Kıdemli Müdür olarak çalışmıştı.

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Yorulmaz, İşletme Yüksek Lisansını Uluslararası Japonya Üniversitesi'nde yaptı ve Londra'daki Institute of Directors'dan (IoD) da Şirket Yönetimi diploması aldı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun