Genel 23 OCAK 2009 / 15:10

Ergonomik dizüstü bilgisayar sehpası: Comfydesk

Comfydesk, bilgisayarınızı kullandığınız her yerde ve her an konfor sağlayamak için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar sehpası.

Comfydesk, bilgisayarınızı kullandığınız her yerde ve her an konfor sağlayamak için tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar sehpası.


Comfydesk, bilgisayar kullanmanın yarattığı bel ve sırt ağrılarının, erkeklerde üreme fonksiyonları ile ilgili yaşanabilecek olumsuzlukların engellenmesine yardımcı oluyor. Classic ve Plus olmak üzere iki modelde satışa sunulan sehpa, üzerindeki çift fanlı soğutma sistemi sayesinde aşırı ısınmadan kaynaklanan sorunları engelliyor. Böylece bilgisayar ömrünü uzatmaya da yardımcı oluyor.


Gücünü USB çıkışından alan Comfydesk, fonksiyonelliğini arttırmak için ek olarak 4 port USB 2.0 çıkışı sunuyor. Fare, ek klavye, flash disk, harici sabit disk, yazıcı gibi donanımlar kolayca takılıp çalıştırılabiliyor. Alüminyum alaşımı sayesinde dizüstü bilgisayarınızdaki ısı absorbe ediliyor.


56x30x4.7 cm ölçülerinde ve 15 kg taşıma kapasitesine sahip dizüstü bilgisayar sehpası Comfydesk, 20–540 mm arasında kurulabiliyor. Sehpayı, eklem yerlerindeki düğmelere basarak ayaklarını 360 derece döndürebilir ve istediğiniz açıda bir kere daha basarak sabitleyebilirsiniz. Comfydesk Notebook Sehpası, 139 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.  www.comfydesk.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun