Genel 12 EYLÜL 2008 / 11:32

Ereteam, Unica’nın Türkiye dağıtıcısı oldu

Ereteam, dünyanın önde gelen kurumsal kampanya yönetimi yazılımı Unica’nın Türkiye dağıtıcılığını üstlendi.

Ereteam, dünyanın önde gelen kurumsal kampanya yönetimi yazılımı Unica’nın Türkiye dağıtıcılığını üstlendi.


Geçtiğimiz Şubat ayında yüzde 60 hissesi Gilon BI Group tarafından satın alınan Ereteam, bu girişimle uluslararası birikimini Türkiye’deki deneyimiyle birleştirerek küresel başarıyı tekrarlamayı amaçlıyor. Şirket böylece iş zekası ve performans yönetimi, kurumsal risk yönetimi, veri ambarı yönetimi ve kurumsal kampanya yönetimi konusundaki çözümlerini güçlendirecek yeni bir araca sahip oldu.


Alanında dünyanın önde gelen yazılımlarından biri olarak kabul edilen Unica, kurumsal kampanya yönetimine dair tüm süreçleri bünyesinde toplayan en kapsamlı çözüm olarak nitelendiriliyor. Bu birlikteliği değerlendiren Ereteam Yönetim Kurulu Başkanı Kutlay Erdal Şimşek, “Ereteam zaten iş zekası, performans yönetimi ve veri bütünleştirmesi alanında Cognos ve Informatica gibi iki önemli yazılımın dağıtıcılığını üstlenmişti. Unica’yı da portföyümüze ekleyerek hem ürün, hem hizmet çeşitliliğimizi genişletmiş olduk. Amacımız kısa sürede Gilon’un uluslararası birikiminden de faydalanarak Unica’nın küresel başarısını Türkiye’de de tekrarlayabilmek” diye konuştu.


Unica Stratejik İş Ortaklarını Geliştirmeden Sorumlu Güney Avrupa Satış Dİrektörü Jean-Christophe Peaudeau de, Unica’nın özellikle müşteriyle doğrudan iletişimi gerektiren bankacılık, sigorta ve telekom şirketlerinde yaygın olarak kullanıldığına değindi. Gilon BI Group CEO’su Guy Greenberg de, Türkiye pazarının büyük bir potansiyel ortaya koyduğuna inanmaktan öte bu potansiyeli bizzat gördüklerini belirtti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun