Genel 02 ŞUBAT 2010 / 12:49

Epson projektörlerin yetenekleri arttı, fiyatları cazipleşti

Epson, iş dünyasının profesyonellerine yönelik geliştirilen yeni projektörlerini Türkiye pazarına sundu.

Epson, iş dünyasının profesyonellerine yönelik geliştirilen yeni projektörlerini Türkiye pazarına sundu.


Epson iş dünyasına hitap eden, konferans, okul, dershane ve sinemaların kullanımına yönelik yeni video projektörlerini Türkiye pazarına sundu. Yeni ürünlerin Swissotel'de gerçekleşen tanıtım toplantısında konuşan Epson Türkiye Ofisi Müdürü Sevil Kanat, yeni cihazları iş dünyasının ihtiyaçlarını dikkate alarak geliştirdiklerini söyledi. Basın toplantısında, profesyonel kullanıma yönelik çok sayıda yeni projektör ve özellikle oyun tutkunlarının ilgisini çekecek bir ev sineması projektörü görücüye çıktı.

Sahip oldukları inovatif teknolojilerini iş dünyasının yanı sıra, eğitim sektörünün de kullanımına sunduklarını belirten Kanat, "Yeni cihazlarımız tüm ihtiyaçları karşılayacak işlevsel özelliklere sahip. Kullanıcının karşısına çıkan olağanüstü sorunları, aşırıya kaçmayan basit çözümlerle donattık. Hızlı çözüm ve kullanıcı dostu özelliklerine rağmen, fiyatlarını son derece dengeli ve cazip bir seviyede tuttuk" diyor.

Epson video projektörlerinde izinsiz kullanıma karşı kilit sistemi

Basın toplantısında yeni Epson teknolojisi ile tasarlanmış G5000, EB-Z8000, EB-7, EB-1900 ve ultra-short-throw (kısa mesafe) yansı cihazı serilerinden demo ürün de sergilendi. Ayrıca evde oyun tutkunları için bir seçenek olan TW450'yi tanıtan Kanat, günümüzde güvenlik konusunun önem kazanmasından hareketle yeni ürünlerine bu yönde özellikler de eklediklerini söyledi.

Epson'dan okullar için özel üretilen daha hafif ve küçük projektör serisi: EB-7

Eğitim alanında sınıf içlerinde kullanıma uygun yeni EB-7 projektör serisi; EB-S7, EB-X7 ve EB-W7 modellerini içeriyor. Bu serideki cihazlar esnek yapıları ve kolay taşınabilme özelliklerinden dolayı, tüm sınıf ve küçük boyutlu ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Öğretmenlere, sınıflar arası taşıma konusunda kolaylık sağlayan bu yeni projektörler, mevcut cihazlara göre yüzde 30 daha küçük ve yüzde 15 daha hafif olarak tasarlandı

Ofis dışındaki sunumlarınız için kablosuz yansı cihazı serisi: Epson EB-1900 serisi

EB-1925W, EB-1920W, EB-1915, EB-1910 ve EB-1830 video projektör modelleri ile pazara sunulan Epson EB-1900 serisi cihazları, ofis dışındaki sunumlar için tasarlanmış. Kabloya gerek kalmadan bağlanabilme özelliğinden dolayı, sunumların sorunsuz yapılmasını ve böylelikle zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. 3500 - 4000 ansilumen ile White Color Output teknolojisine sahip yansı cihazları, yaklaşık 3.5 kilogramlık ağırlıkları ile taşınabilir bir alternatif haline geliyor.

EB-G5000 serisi projektörler ise büyük şirket toplantıları, tiyatro salonları, sinema salonları ile eğitim ve kültür merkezlerinin salonları ve spor turnuvaları gibi etkinliklerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu kompakt cihazlar, 7 kg'dan hafif oldukları için tavana montaj sırasında fark yaratıyor. Lens birimi ortalanmış olan G5000 serisi projektörleri kolayca hizalanabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun