Genel 19 ŞUBAT 2010 / 07:00

Epson mürekkep tasarrufu yapıyor

Epson'ın yeni yazıcıları, yüksek çözünürlükte çıktı alırken az mürekkep tüketiyor.

Epson'ın yeni yazıcıları, yüksek çözünürlükte çıktı alırken az mürekkep tüketiyor.


Epson Stylus Pro 7700 ve 9700 yazıcıları, AutoCAD tarafından kullanılan Heidi Device Interface (HDI) grafiklerini destekleyen sürücüleri içeriyor. Böylece kullanıcının yüksek hızda farklı uygulama ve boyutlarda oluşturulan işlerin baskısını alması daha da kolaylaşıyor.

Epson Stylus Pro 7700 ve 9700 yazıcıları baskı kalitesinden ödün vermeden daha hızlı çıktı almanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Yazdırma sırasında veri üretimini hızlandıran gelişmiş sıkıştırma ve açma teknolojilerini kullanan yazıcıların diğer bir özelliği ise MicroPiezo TFP baskı kafasına sahip olması. Yeni Epson MicroPiezo TFP baskı kafası daha fazla dayanıklılıkla gelişmiş performansı birleştiriyor.

Epson Stylus Pro 7700 ve 9700 yazıcıları otomatik kanal kontrol sistemine de sahip. Bu sistem, kanal durumunu kontrol etmek ve gerekliyse baskı kafasını temizlemek için otomatik algılayıcı kullanıyor. Bu da, daha uzun süre daha güvenilir şekilde baskı alabileceğiniz anlamına geliyor. Otomatik olmasından dolayı başlama - bitiş süresi 15 saniyeden az sürüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun