Genel 07 MAYIS 2010 / 12:04

Epson'ın ilk bölgesel bayi örgütlenmesi Ege'den

Epson yeniden yapılanmasıyla Türkiye'deki bayii sayısı artırarak Anadolu'da bölgesel bayii örgütlenmesi başlatacak.

Epson yeniden yapılanmasıyla Türkiye'deki bayii sayısı artırarak Anadolu'da bölgesel bayii örgütlenmesi başlatacak.


Epson Bölgesel Bayii örgütlenmesinde ilk adımı Copy Center kanalında atıldı. İzmir'de faaliyet gösteren Uz Büro, Epson Copy Center kanalının Ege Bölgesel Bayii olarak hizmet verecek.

İş ortakları kanalında yeniden yapılanmaya giden Epson Türkiye yönetimi, hizmet ağını ‘Bölgesel Bayilikler' modeliyle tüm Türkiye'ye yaymayı hedefliyor. Epson ProGrafik Kanal Müdürü Çağdaş Sevgen, bu modelin ilk adımının İzmir'de atıldığını belirterek şu bilgileri verdi: "Epson Türkiye olarak aldığımız karar çerçevesinde, iş ortağımız Uz Büro'yu, copy center kanalında Ege Bölge Bayii olarak belirledik. Önümüzdeki dönemde geniş formatlı ve lazer yazıcı kanalında da benzer yapılanmalara gitmeyi hedefliyoruz. Böylece, ana bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimizle dirsek temasını sıkılaştırıp, onlara daha etkin hizmetler verebilmeyi planlıyoruz."

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun