Genel 08 EKİM 2010 / 10:28

Enerji sektörü odak noktası

Bu yıl dördüncü kez CeBIT Bilişim Eurasia'ya katılan Aqvila Software, sektörel bazlı ERP çözümleri sunuyor.

Bu yıl dördüncü kez CeBIT Bilişim Eurasia'ya katılan Aqvila Software, sektörel bazlı ERP çözümleri sunuyor.


Bu yıl dördüncü kez CeBIT Bilişim Eurasia'ya katılan Aqvila Software, sektörel bazlı ERP çözümleri sunuyor. İnşaat, tarım, tekstil sektörlerinin yanı sıra endüstri ve ticaret alanlarına odaklanan şirket, son dönemde enerji sektörüne yönelik de çözümler üretmeye başladı. Bu anlamda sektörde ilk uygulamayı Yıldızlar Enerji Grubu'nda başladı. TÜBİTAK MAM Teknoloji Serbest Bölgesi bünyesinde gerçekleştirilen yazılım, şirketlerin portföylerini daha etkili yönetmelerine ve operasyonel verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Enerji sektörünün yıldızının parladığına dikkat çeken Aqvila Software Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şamil Yıldırım, "Türkiye'de de çok sayıda şirket enerji üretimi konusunda çalışmalara başlamış durumda. Biz de o şirketlerin iş süreçlerini verimli hale getirmek üzere yazılım çözümleri sunuyoruz. Diğer yandan inşaat sektörü için ürettiğimiz yazılımımız şu anda gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında şirketler tarafından kullanılıyor" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun