Genel 07 EKİM 2011 / 14:43

Enel yüzde 96 verimliliği fuara taşıdı

En düşük güçten en yükseğe tüm ürünlerini Türkiye’de üretebilen tek marka olduklarının altını çizen Enel Pazar Geliştirme uzmanı Tonay Tütüncüoğlu, “Tamamen yerli üretim yapmamız, Türk mühendisliği ve Türk işçiliğinin yanı sıra 24 ülkeye ihracat yapmamız önemli özelliklerimizden” dedi. 

Kesintisiz güç kaynakları alanında yerli üretim yapan Enel de 3’üncü salonda yer alan şirketlerden biri. En düşük güçten en yükseğe tüm ürünlerini Türkiye’de üretebilen tek marka olduklarının altını çizen Enel Pazar Geliştirme uzmanı Tonay Tütüncüoğlu, “Tamamen yerli üretim yapmamız, Türk mühendisliği ve Türk işçiliğinin yanı sıra 24 ülkeye ihracat yapmamız önemli özelliklerimizden” dedi.

Ürün yelpazesindeki en büyük serilerden biri olan ED serisi cihazlarını fuarda tanıtan Enel’in Three Level teknolojisi de ön plana çıkan konulardan biri oldu. “Burada Three Level teknolojisini barındıran cihazlarımızla ön plandayız. Kurumların, elektrik harcamalarında çok ciddi tasarruflar yapabilmelerini sağlayan bu teknolojiye sahip ED serisi, yüzde 96 verimlilik sunuyor. Bu da cihazların birkaç yıl içinde kendi maliyetlerini çıkarabilmeleri anlamına geliyor” diyen Tütüncüoğlu, şu anda Türkiye genelinde enerjide yüzde 90 verimlilik seviyesine dahi ulaşılamadığını hatırlattı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun