Genel 30 OCAK 2014 / 10:21

En hızlısından

Turkcell Superonline tarafından National Geographic Channel işbirliğiyle hayata geçirilen ve hız tutkusunu sanal dünyadan gerçek hayata taşıyan yarışmada ikinci etabı başladı.

 

Turkcell Superonline ve National Geographic Channel işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya katılmak için “Dünyanın en hızlı koşan hayvanı çitalar, saatte 120 km hızla koşabiliyor! Tanzanya’da dünyanın en hızlı hayvanı çitayla burun buruna geldin, #enhızlısından ona ne derdin?” sorusuna 3 Şubat tarihine kadar #enhızlısından hashtag’iyle yanıt vermek gerekiyor. En yaratıcı yanıtın sahibi, National Geographic Expeditions’a katılarak, bir sevdiğiyle birlikte Afrika’da 11 gün sürecek safari macerası yaşama hakkı kazanacak. Turkcell Superonline ve Nat Geo’nun Facebook sayfasında oluşturulan özel uygulamada yerini aldı.

Katılan herkesin Turkcell Superonline’dan bir ay boyunca ücretsiz internet kullanım hakkı elde edeceği yarışmada jüri tarafından seçilecek en iyi 5 yanıtın sahibi Go Pro3 kamera, 5 kişi ise Nat Geo USB belleğin sahibi olacak.

İlk etapta neler oldu

Yarışmanın ilk etabında “Dünyanın en hızlı arabası saatte 439 kilometre hız yapabiliyor! Sen #enhızlısından kimin yanına, neden giderdin?” sorusuna en yaratıcı cevabı veren Kaan Bilge, saatte 200 kilometre hıza erişerek dünyanın en hızlı Roller Coaster’ı ünvanına sahip dev trenin de yer aldığı Ferrari World Abu Dhabi’de heyecan dolu iki gün geçirme hakkının sahibi olmuştu.

İkinci ve üçüncü etabıyla Nisan 2014’e kadar sürecek yarışmada yer alıp büyük ödüllerin sahibi olmak için www.facebook.com/Superonline adresini ziyaret etmek ve #enhızlısından hashtag’iyle birlikte mesajı girdikten sonra açılan kısa formu doldurmak yeterli.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun