Genel 17 ARALIK 2013 / 14:07

Emlak ilanlarınızı mobilden de verebilirsiniz

Emlak sektörünün nabzını tutan Hurriyetemlak.com’un, iPhone/iPad uygulamasında yeni yayına alınan ilan verme özelliğiyle artık kullanıcılar her an, her yerde çok daha kolay ilan verebilecek.

Hurriyetemlak.com, yaptığı yeniliklerle gayrimenkul sektörünün nabzını tutmaya devam ederken; teknoloji konusunda da iddiasını koruyor. Hurriyetemlak.com'un iPad ve iPhone uygulamalarının 'İlan verme' özelliği yayına alındı. Yaşama geçirilen yeni ilan verme özelliğiyle kurumsal ve bireysel üyeler iPhone ve iPad’leriyle kolaylıkla ilan verebiliyor. Yeni arayüzde ve ilan detaylarında yapılan eklemeler ve değişikliklerle tüm satılık ve kiralık ev, ofis veya arsa ilanlarını kolaylıkla siteye eklemek mümkün oluyor.
Her an, her yerde ilan vermek mümkün
Yenilikçi yaklaşımlarıyla kullanıcılarına her geçen gün yeni fırsatlar sunan ve teknolojinin sıkı takipçisi olan portal, artık emlak ilanı vermeyi fazlasıyla kolaylaştırdı. Yeni uygulamayla üyeler her an her yerde, ilan vermek istediği gayrimenkulün fotoğrafını çekip özelliklerini yazarak işlerini kolayca halledebilecekler. Getirdiği yeniliklerle öncü olmaya devam eden portal, “Haritadan ilan arama”, “Siz isteyin, biz bulalım”, “Ücretsiz ilan ver”, “Bankalardan satılık gayrimenkuller”, “Konut değeri hesapla” gibi ürünlerle kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun