Genel 03 MAYIS 2010 / 12:17

EMC'de yeni birim, yeni görev

Cem Fındıkoğlu, EMC'nin yeni kurulan Bütünleşik, Sanal Depolama ve Arşiv Platformları'nın Güney Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölge Direktörlüğü'ne getirildi.

Cem Fındıkoğlu, EMC'nin yeni kurulan Bütünleşik, Sanal Depolama ve Arşiv Platformları'nın Güney Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölge Direktörlüğü'ne getirildi.


EMC; Bütünleşik, Sanal Depolama ve Arşiv Platformları adı altında yeni bir iş birimi oluşturuyor. Cem Fındıkoğlu, yeni kurulan stratejik birimin Güney Avrupa, Ortadoğu, Afrika Bölge Direktörlüğü görevine getirildi. Cem Fındıkoğlu, yeni görevi kapsamında aralarında İspanya, İsrail, Yunanistan, Portekiz, Birleşik Arap Emirlikleri, Güney ve Kuzey Afrika bölgelerinin tamamını kapsayan 60'dan fazla ülkeden sorumlu olacak.

EMC Türkiye'nin kuruluşundan geçtiğimiz yıla kadar genel müdürlüğü görevini yürüten Cem Fındıkoğlu, 2009 yılından beri de EMC Türkiye, Mısır ve Libya'dan sorumlu Genel Müdür olarak çalışmalarını başarıyla yürütüyordu. Fındıkoğlu, gerek iş ortaklarına, gerekse EMC'ye kazandırdıklarından dolayı EMC Türkiye Onursal Başkanlığı unvanına layık görüldü.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun