Genel 19 MART 2010 / 08:44

Elsys'ten SAP BusinessObjects Forum'a destek

Elsys, SAP BusinessObjects Forumu'nda iş zekasının püf noktalarını canlı demo örnekleriyle anlatacak.

Elsys, SAP BusinessObjects Forumu'nda iş zekasının püf noktalarını canlı demo örnekleriyle anlatacak.


Elsys, 26 Mart Cuma günü Swissôtel İstanbul'da düzenlenecek SAP BusinessObjects etkinliğine sponsoru oldu. Etkinlikte, Elsys Çözüm Geliştirme Yöneticisi Kenan Bağcı, Laussane Salonu'nda, saat 14.25-15.05 arasında, iş zekası konulu bir sunum yapacak.

"Anlık Verilerle Hızlı Kararlar Almanın Sırrı" başlıklı sunumda, SAP BusinessObjects araçlarıyla iş performansını artırmanın ve verileri kurumsal kararlara çevirmek için doğru ürünlerle hedefe ulaşmanın ipuçları anlatılacak; Voyager OLAP analizi, Business Explorer point & click teknolojisi ve Web Intelligence Selfservis raporlama çözümleri, canlı uygulama örnekleriyle aktarılacak.

SAP BusinessObjects, iş ağları genelinde insan, bilgi ve işletmeleri birbirine bağlayarak iş performansını optimize etmeye yardımcı olacak araç ve uygulamaların oluşturduğu bir çözüm portföyünü ifade ediyor. Bu portföy kapsamında, büyük ölçekli işletmelere, SAP BusinessObjects iş zekası çözümleri, SAP BusinessObjects Explorer, SAP BusinessObjects bilgi yönetimi çözümleri, SAP BusinessObjects kurumsal performans yönetimi çözümleri, SAP BusinessObjects yönetişim, risk ve uyumluluk çözümleri; küçük ve orta ölçekli işletmelere ise SAP BusinessObjects Edge çözümleri, Crystal Reports, Xcelsius ve ücretsiz denemeler sunuluyor.