Genel 16 MART 2009 / 09:16

Elsys, Pakistan'a bilgi ihraç ediyor

Türkiye'nin yanı sıra pek çok ülkede proje hayata geçiren Elsys, Suudi Arabistan merkezli Abudawood Grubu şirketlerinden ATCO Pak'ı da referansları arasına kattı.

Türkiye'nin yanı sıra pek çok ülkede proje hayata geçiren Elsys, Suudi Arabistan merkezli Abudawood Grubu şirketlerinden ATCO Pak'ı da referansları arasına kattı.


Yönetimini SAP'nin üstlendiği projede, uzman danışman kadrosuyla Elsys, tüm tasarım, uygulama ve canlı kullanıma geçiş süreçlerine ışık tutacak. Elsys, ATCO PAK projesiyle birlikte bilgi ihracatı yaptığı ülke sayısını arttırdı. Suudi Arabistan merkezli Abudawood Grubu şirketlerinden biri olan ATCO PAK, dünya çapında kendi kulvarında en iyi markalar arasında yer alan kişisel bakım, temizlik ve gıda ürünlerinin Pakistan'daki dağıtımını sağlıyor.


 


Binlerce noktaya yüzlerce çeşit ürünün dağıtımını gerçekleştiren ATCO, tüm satış ve dağıtım iş süreçlerini Elsys danışmanlığındaki proje ile kolaylaştırıp verimliliğini artırmayı hedefliyor. ATCO PAK, giderek artan iş hacmini daha planlı, denetlenebilir ve verimli kılmak için Elsys'in bilgi birikiminden yararlanacak. Altı ülkeyi içerecek SAP projesinin ilk adımı olarak konumlandırılacak Pakistan'da 100 bin müşteriye ürün akışı sağlayan ATCO, sekiz ay sürmesi beklenen proje döneminde Türkiye'den Elsys danışmanlarını ağırlayacak. "SAP Best Practices" hazır paketinin uygulandığı projenin ilk adımı olan kavramsal tasarım sürecinin beş haftada tamamlanmasının ardından kurulum çalışmalarına başlandı.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun