Genel 09 EKİM 2011 / 11:36

Elektroy ile sınıfınızı zahmetsizce ve kolayca değerlendirin

Yücelen Eğitim Teknolojileri, CeBIT Bilişim Eurasia fuarında 2. salondaki standında eğitim teknolojileri alanında sunduğu çözümleri tanıtıyor. Şirket QTouch, eBeam, Elektroy ve Hitachi markalı çeşitli ürünleri standında görücüye çıkarıyor. QTouch, dokunmatik akıllı tahta sahip olduğu IR-LED teknolojisi sayesinde özel bir kaleme ihtiyaç duymadan parmak ile kullanımı mümkün kılan yeni nesil bir akıllı tahta olarak tanımlanıyor.

Şirket yetkilileri, temel bilgisayar bilgisine sahip kişilerin 30 dakika gibi kısa bir süre sonunda tahtanın kullanımına hakim hale geldiklerini ifade ettiler. Ürün, desteklediği multi-touch özelliği sayesinde birden fazla kişinin aynı anda tahtayı kullanmasını mümkün kılıyor. Elektroy oylama sistemleri de standdaki ilgi çekici ürünlerden. Elektroy ile klasik cevap verme sistemlerine göre daha kısa sürede ve zahmetsizce sınıfınızı değerlendirebiliyorsunuz. Kısa zamanda tek bir soru ya da test halinde sorular hazırlayıp bunları sınıfa sorabiliyorsunuz. Uygulama biter bitmez çok yönlü raporlar sayesinde sınıfın durumu görülebiliyor, öğrencilerinizin her birinin hangi soruya kaç saniyede ne yanıt verdiğini detaylı biçimde inceleyebiliyorsunuz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun